ŚWIĘTO ZIEMNIAKA u ELBLĄSKICH LIONEK

W otoczeniu zielonych lasów, słońca dającego dużo ciepła, spotkało się grono wielu wspaniałych osób. To w sobotę 11 września 2021 roku w Dębinach elbląskie Lionki zorganizowały charytatywne spotkanie, którego celem było zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację Karoliny.

Zapytacie - jak było? Odpowiedź może być tylko jedna – WSPANIALE. Cudowni goście, m.in. Gubernator Okręgu 121 Polska Ania Werno, koledzy i koleżanki z klubów Lions w Elblągu, Lidzbarku Warmińskim, Gdańsku, Olsztynie i wiele wspaniałych gości o ogromnych sercach.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się spiżarnia Lionek, a w niej tegoroczne przetwory przygotowane przez Lionki. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na powietrzu m.in.: rzut ziemniakiem, mistrz obierania ziemniaka, narty na trawie. Najwięcej zabawy przyniosło przeciąganie liny pomiędzy drużyną kobiecą i męską – wygrały Panie.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i ogromne wsparcie jakie okazaliście dla Karoliny.  Zapraszamy za rok!

Past Prezydent LC Elbląg Truso