Z Kuferka Elbląskich Lionek

Tradycją Lionek Elbląskich z LC Elbląg Truso stały się zapoczątkowane 8 lat temu spotkania, na których w formie aukcji zbierane są fundusze dla wybranej osoby. W tym roku naszą beneficjentką była Maja, niewidoma dziewczynka, to dla niej postanowiłyśmy zebrać środki na turnus rehabilitacyjny. Impreza pod hasłem Kuferek Lionek wpisała się na stałe w kalendarz dobroczynności. W tym roku Kuferek odbył się 02.12.2021r. w Restauracji Amore Mio na Elbląskiej Starówce.
Właściciel Restauracji Marco Cocchieri chętnie użycza nam swojego lokalu nieodpłatnie, fundując również bony jako fanty na licytację. Ze względu na światową pandemię impreza, pomimo małej frekwencji, przyniosła dla nas oczekiwany rezultat i będziemy mogły opłacić jeden z turnusów rehabilitacyjnych. Cały nasz Klub stanął na wysokości zadania, Koleżanki przyniosły wiele wspaniałych rzeczy, które wystawione zostały na licytację. Jesteśmy również bardzo wdzięczne Koleżankom z Klubu Rotary, które nas wsparły w tej akcji, a także sympatyczkom naszego klubu, które w każdym roku nas wspierają.

Serdecznie dziękujemy.

Anna Sowa