Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Kolejny Melvin u elbląskich Lionek

Kolejny Melvin u elbląskich Lionek

Miło jest nam podzielić się wiadomością, że nasza koleżanka klubowa Barbara Malitka została uhonorowana odznaczeniem Melvin Jones Fellow, a ja jako Prezydent LC Elbląg Truso mogłam  jej tego zaszczytnego odznaczenia pogratulować.

Jest to już trzeci z kolei Melvin, jaki został przyznany w ostatnich latach  w naszym klubie. Basia jest jedną z założycielek Klubu, pełniła trzykrotnie funkcję Prezydenta, jako notariusz z zawodu udziela nam cennych porad, wspierając nas swoją wiedzą merytoryczną w zakresie prawa, zawsze zaangażowana w działania Klubu. To osoba, na którą można liczyć.
Gratulujemy Basiu i życzymy dalszych sukcesów!

Ewa Wiśniewska
Prezydent LC Elbląg Truso