Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » pozyskiwanie funduszy » „W słońcu Hellady”

„W słońcu Hellady”

Członkinie LC Elbląg Truso organizują na początku każdego roku wieczór charytatywny z cyklu "Kolacje Klimatyczne Świata". W tym roku obecni goście - poprzez muzykę, taniec i kosztowanie potraw regionalnych mieli okazję poznać piękno Grecji.
Celem wieczoru „W słońcu Hellady” było zebranie funduszy na budowę sensorycznego placu zabaw w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu.
W trakcie wieczoru obyła się licytacja obrazów i zabawa fantowa, w której każdy los wygrywał. Licytację obrazów prowadził pełen zaangażowania Dyrektor Teatru im. A.Seweruka w Elblągu Pan Mirosław Siedler i Pani Anna Sowa.
Uczestnicy wieczoru - jak co roku - okazali serca wrażliwe na los i potrzeby bliźnich, stąd hojność w trakcie licytacji obrazów i zabawy fantowej.
Specjały kuchni greckiej przygotowali kucharze restauracji "Hotelu Młyn" w Elblągu. O ucztę dla ducha zadbał zespół grecki „Mythos”, którego członkowie wystąpili w tradycyjnych greckich strojach.
Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, w tym również koleżankom i kolegom z Klubów Lions: Olsztyn, Lidzbark Warmiński i Elbląg.

Sekretarz LC Elbląg Truso