Pomoc dla Domu dla Bezdomnych im. Św. Brata Alberta w Elblągu

Po wielu staraniach, które niweczyła trwająca pandemia, w dniu 20 stycznia 2021 r. Elbląskie Lionki  przekazały zakupione i zebrane rzeczy do Domu dla Bezdomnych im. Św. Brata Alberta w Elblągu.
Z wielką radością zostałyśmy przywitane przez pensjonariuszy domu i którzy z ochotą pomogli rozładować samochód pełen prezentów. Niektórzy z nich byli bardzo wzruszeni i dziękowali ze łzami w oczach za prezenty. Lionki przekazały przede wszystkim ciepłą bieliznę i kosmetyki jak również rzeczy zebrane przez wszystkie Koleżanki klubowe tj. ciepłe kurtki, buty, ubrania, koce, pościel, ręczniki itp.

Pan kierownik Artur Dąbrowski w imieniu wszystkich pensjonariuszy złożył podziękowanie dla naszego Klubu.

Prezydent LC Elbląg Truso