LIONS CLUB ELBLĄG TRUSO
zainaugurował swoją działalność 16.06.1999 r. Dziś jego członkiniami są 23 panie, które połączyła wrażliwość na potrzeby innych ludzi i chęć czynienia dobra. We wspólnym działaniu na rzecz innych wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności i możliwości.
AKTUALNOŚCI

ZAPROSZENIA

 
PREZYDENT
KLUBU

Prezydent Klubu

w kadencji 2019/2020
Margerita Wawryszuk

Ziemniak upieczony po raz piąty

Po kilku deszczowych dniach, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaświeciło słońce w Dębinach. Tak oto w promieniach słońca i radosnej atmosferze spędziliśmy kolejne, piąte już obchody „święta pieczonego ziemniaka” w Brzostkowisku.
Miła, rodzinna atmosfera, spotkania z przyjaciółmi i hojność wszystkich gości sprawiły, że dzień ten był wyjątkowo piękny. Gry, konkursy i tańce cieszyły wszystkich, tych dużych i małych bo również dzieci bardzo chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji. Nie obyło się bez niespodzianek, gdyż… Panie pokonały Panów w konkursie na przeciąganie liny. Furorę robiły kiełbaski z rusztu, pieczone kartofelki, ziemniaczane placuchy, które serwowali… dla odmiany Panowie.
Dziękujemy serdecznie darczyńcom, sympatykom i wszystkim osobom, które pomagały i uczestniczyły w spotkaniu. Następne spotkanie już za rok, serdecznie zapraszamy.

Prezydent i członkinie LC Elbląg Truso

Dorota Kotschy-Bagli
LC Elbląg Truso